احتمال برگزاری انتخابات شوراها در کلان شهرها به صورت الکترونیکی » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ دی - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
احتمال برگزاری انتخابات شوراها در کلان شهرها به صورت الکترونیکی

محمدصالح جوکار سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری این انتخابات در سال آینده، گفت: جلسات هیئت در روزهای گذشته برگزار و بحث‌های در زمینه نحوه برگزاری این انتخابات انجام شده است.

وی ادامه داد: نمایندگان عضو هیئت نظارت‌ استان‌ها تعیین شده‌اند و در روزهای آینده نیز هیئت‌های نظارت شهرستانی تعیین خواهند شد.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به‌عهده مجلس است، اضافه کرد: در روزهای آینده جلساتی را با مسئولان وزارت کشور درباره نحوه برگزاری این انتخابات خواهیم داشت.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره اینکه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: احتمال اینکه این انتخابات در کلان‌شهرها به‌صورت الکترونیکی برگزار شود وجود دارد، البته زیرساخت‌های این موضوع باید از سوی وزارت کشور تأمین شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراها تصریح کرد: در جلساتی که با مسئولان وزارت کشور خواهیم داشت درباره نحوه برگزاری این انتخابات توافقاتی خواهیم داشت.

تسنیم

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false