استعفای جمعی اعضای شورای شهر عنبران » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
استعفای جمعی اعضای شورای شهر عنبران

فرامرز طلایی عنوان کرد: اعضای شورای شهر عنبران روز گذشته به دلیل پا برجا بودن مشکل تامین آب در منطقه و عدم حصول نتیجه با وجود درخواست‌های مکرر، از سمت خود استعفا دادند.

وی در خصوص خبر انتشار یافته در برخی رسانه‌ها در خصوص انصراف از استعفای اعضای شورا نیز گفت: برای رسمی شدن هرگونه انصراف باید جلسه تشکیل شده و صورتجلسه آن تنظیم و امضا شود اما از زمان اعلام استعفا تاکنون هیچ گونه جلسه‌ای تشکیل نشده است.

رئیس شورای شهر عنبران ادامه داد: هدف اعضای شورا از استعفای دسته جمعی لج و لجبازی نبوده و تنها در راستای بهبود شرایط و حل مشکل مردم انجام شده، چرا که مردم مطالبات به حقی از مسئولان و منتخبان خود در شورای شهر دارند.

وی با بیان اینکه از این استعفا، به دنبال فضاسازی نیستیم؛ افزود: خوشبختانه از روز گذشته انتقال آب از نمین انجام پذیرفته و مشکل آب منطقه موقتا حل شده است؛ اما اهالی منطقه به دنبال برطرف سازی دائمی این مشکل هستند.

طلایی یادآور شد: با وجود اینکه دو سوم از اهالی عنبران مهاجرت کردند، به دلیل بازگشت خانواده‌ها به شهر در فصل تابستان جمعیت ۶ هزار نفری عنبران از ۱۵ هزار نفر نیز فراتر می‌رود تا مشکل آب محسوس‌تر شود.

وی با بیان اینکه مساحت کم لوله کشی و برخورداری از لوله کشی‌های قدیمی و فرسوده در برخی مناطق جوابگو نیست، تصریح کرد: بعد از نیمه دوم مهر مشکل آنچنانی در تامین آب نداریم و مشکل اصلی منطقه در تامین آب از اوایل خرداد شروع شده و تا دهه اول مهر ماه ادامه می‌یابد.

طلایی یادآور شد: اعضای شورای شهر عنبران در تمامی جلسات پیگیر مشکل آب بودند و هر سال اقداماتی را نیز برای رفع مشکل شاهد بودیم، ولی اقدامات ناچیز بوده و گره گشای کمبود موجود نبوده است.

وی با بیان اینکه مردم عنبران انتظار ویژه ای از اعضای شورای شهر دارند و درخواست اصلی آنان پیگیری و انعکاس مشکل است، افزود: هدف از این استعفا حل مشکل کمبود آب بوده و نباید از این تصمیم جوسازی و برداشت‌های مشابه دیگر انجام نشود.

مهر

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false