باید برای شهر بیشتر وقت بگذاریم » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
باید برای شهر بیشتر وقت بگذاریم

یک فوریت اصلاح ساختار سازمانی شهرداری تهران در جلسه علنی روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

 

حامد مظاهریان معاون شهردار تهران در خصوص لزوم یک فوریت این لایحه گفت: به دلیل مدت زمان محدودی که داریم بر لزوم رسیدگی به ساختار اداری شهرداری تهران درخواست می‌کنم به صورت یک فوریت این لایحه بررسی شود.

 

احمد مسجد جامعی در مخالفت با فوریت بررسی این لایحه گفت: تغییر ساختار یک موضوع جدی و درست در شهرداری تهران است. حدود ۱۰ سال پیش بررسی‌های مفصلی در خصوص اصلاح ساختار در شهرداری انجام شد و بیش از ۳۰ جلد کتاب نتیجه این بررسی‌ها بود.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان ساخت: در مدت زمانی که تا پایان عمر این مدیریت شهری باقی مانده، به نظر نمی‌آید اصلاح ساختار و تغییر تشکیلات شهرداری اولویت شهر باشد.

 

وی تصریح کرد: قطعاً اصلاح تشکیلات به این دوره نمی‌رسد و تنها از هم پاشیدگی و تزلزل آن برای ما باقی می‌ماند. در زمانی که ما بیشتر از همیشه نیاز داریم فعالیت کرده و تصمیماتی که در این مدت گرفته ایم را عمل کنیم.

 

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: در این مدت شورا بیش از آنکه به شورا توجه کند به مسائل شهرداری توجه کرده و بیش از آنکه برای شهر وقت بگذارد، برای شهرداری وقت می‌گذارد. ما نباید درگیر مسائلی شویم که زمان فعالیت برای شهر را از دست بدهیم. بنابراین درخواست می‌کنم این موضوع مطابق روال خود پیش رود.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false