بودجه سال جدید شهرداری مبتنی بر توقف شهر فروشی » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۷ اسفند - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
بودجه سال جدید شهرداری مبتنی بر توقف شهر فروشی

محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ،با اشاره به لایحه  بودجه سال جدید که قرار است صبح فردا به شورای شهر ارائه شود اظهار کرد:  ظرفیت‌های خوبی در شهر تهران شناسایی شده‌اند و به طور قطع  بودجه سال جدید  مبتنی بر توقف شهر فروشی خواهد بود و  سعی می‌کنیم رویکرد توقف شهر فروشی را تداوم دهیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت های بالقوه بسیار زیادی در جغرافیای شهر تهران وجود دارد گفت:  معاونت مالی اقتصادی سازمان  سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی و دولتی باید بتوانند اعتبارات خوبی را در اختیار قرار دهند.

سالاری ادامه داد: پروژه‌های توسعه محلی و کوچک مقیاس در تمام مناطق شهر تهران با اولویت مناطق غیر برخوردار و  دارای بافت های فرسوده تعریف شده‌اند و رویکرد ما برای تعریف پروژه های توسعه محله ای مبتنی بر توسعه عدالت اجتماعی خواهد بود و مبتنی بر نیازی که شهروندان معرفی می‌کنند این کار را انجام می دهیم.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با پاسخ به این سوال که آیا مبلغ بودجه مشخص شده است یا خیر گفت: بودجه ما ۳۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود که  البته تبصره‌های جداگانه هم داشت  اما با توجه به تورم لجام گسیخته‌ای که داشتیم باید حداقل ۱۰ هزار میلیارد تومان باشد که باید اضافه شود.

وی افزود:  اگر مبلغ بودجه ۵۰ هزار میلیارد تومان هم شود  ارزش واقعی آن به اندازه ۳۰ هزار میلیارد تومان سال قبل هم نیست البته ما باید منتظر بمانیم تا شهردار تهران با توجه به ظرفیت، میزان  بودجه را تعیین کند  با توجه به اینکه بودجه به دست ما نرسیده است نمی‌توانیم در رابطه با آن تصمیم گیری کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false