تأکید بر تهیه طرح ایمن سازی بازار » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۵ خرداد - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
تأکید بر تهیه طرح ایمن سازی بازار

محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی پس از ارائه گزارش شورایار منطقه ۱۲ با اشاره به مشکلاتی که تأخیر در تکمیل پروژه چهارراه گلوبندک در این منطقه ایجاد کرده گفت: این پروژه را معاونت عمرانی به عهده دارد و طولانی شدن آن یکی از نقاط ضعف مدیریت کنونی محسوب می‌شود و بلاتکلیفی این حجم از پروژه عمرانی برای منطقه خطرناک نیز است و امیدواریم کمیسیون عمران در خصوص این پروژه که ماهها است بلاتکلیف است، پیگیری های لازم را انجام دهد و زمان بهره برداری آن مشخص شود.

وی ایمن سازی بازار را رویکردی جدی در مدیریت عنوان کرد که در روزهای ابتدایی به صورت مداوم، جلساتی در خصوص آن برگزار می شد که انتظار است همان پیگیری های گذشته در خصوص آن انجام و تا پایان سال تعیین تکلیف شود.

سالاری عدم تأمین پارکینگ در محورهای مرکزی شهر را یکی از مهمترین چالش های پایتخت عنوان کرد که ضرورت دارد شهردار تهران پیگیری های لازم را در این خصوص برای تأمین پارکینگ انجام دهد.

وی با اشاره به لزوم صدور پروانه مرمت بناهای تاریخی گفت: بسیاری از بناهای تاریخی امکان تخریب و نوسازی ندارند اما با رویکرد تشویقی می توان از مرمت آنها حمایت کرد که مورد غفلت واقع شده است.

همچنین در این جلسه الهام فخاری منطقه ۱۲ را موزه ای زنده دردل تهران دانست که به خاطر کاهش جمعیت بافت مسکونی آن تبدیل به انبار شده است.

فخاری افزود: باید مسائل اجتماعی و موضوع کاهش جمعیت در این منطقه مورد تأکید قرار گیرد.

مهر

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false