تصمیمات مهم شورای‌عالی شهرسازی و معماری در خصوص ساخت‌و‌ساز اراضی موسوم به نیاوران شهر قزوین » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
تصمیمات مهم شورای‌عالی شهرسازی و معماری در خصوص ساخت‌و‌ساز اراضی موسوم به نیاوران شهر قزوین

به گزارش برزن نیوز و به نقل از وزارت راه و شهرسازی در نامه فرزانه صادق مالواجرد، معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران به جمالی‌پور، استاندار قزوین آمده است، “شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در جلسه مورخ ۹۹/۱۱/۱۳ مصوبه مورخ ۹۹/۳/۱۹ خود پیرامون ساخت و ساز اراضی موسوم به نیاوران در حریم شهر قزوین را با عنایت به درخواست مورخ ۹۹/۱۱/۱۶ دبیر کار گروه فراقوه‌ای مبارزه با زمین‌‌خواری مجددا مورد بررسی قرار داد و با عنایت به مباحث مطروحه از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان و سازمان ملی زمین و مسکن، مقرر نمود، دبیرخانه شورایعالی با اخذ پاسخ استعلام کتبی از مراجع زیر موضوع را مجددا در یکی از جلسات آتی شورا طرح نماید.
۱٫ با عنایت به اینکه اراضی مذکور با کاربری گردشگری به متقاضیان واگذار شده است، وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در خصوص اقدامات صورت گرفته و انطباق عملیات ساختمانی انجام شده در روی زمین با موافقت اصولی و نقشه‌‌های اولیه مصوب اعلام نظر نماید.
٢. سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص انطباق عرصه تصرفی با اسناد و قراردادهای واگذاری اولیه، تحقق شروط واگذاری و سایر ملاحظات قانونی مترتب بر موضوع اعلام نظر نماید.
تا تعیین تکلیف موضوع و صدور مصوبه جدید شورایعالی، بند ۲ مصوبه مورخ ۹۹/۳/۱۹ شورای‌عالی تعلیق می‌‌گردد و هر گونه اقدام بر اساس آن موقوف به صدور مصوبه جدید شورایعالی خواهد بود.”

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false