تمدید اعتبار پروانه های ساختمانی که اعتبار آنها در اسفند ماه سالجاری به اتمام می رسد » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
تمدید اعتبار پروانه های ساختمانی که اعتبار آنها در اسفند ماه سالجاری به اتمام می رسد

یه گزارش برزن نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری زاهدان، عبدالغفور براهویی اظهار کرد: در راستای اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از انتشار و شیوع کرونا ویروس و به منظور کاهش تردد ها در سطح شهر، تمهیدات لازم جهت تمدید اعتبار پروانه های ساختمانی اندیشیده شد.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری زاهدان گفت: با تاکید بر همکاری تمامی دستگاه ها جهت مقابله با بحران فعلی گفت: شهرداری زاهدان از ابتدای آغاز این بحران اقدامات لازم را در حوزه های مختلف جهت مقابله با این بیماری به عمل آورد و در حال حاضر نیز به جهت کاهش تردد شهروندان، اجرای برخی سیاستهای پیشگیرانه را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: با توجه به ضرورت رعایت تمامی توصیه های ارایه شده این بار شهرداری زاهدان جهت کاستن عبور و مرور شهروندان برنامه ی تمدید پروانه های ساختمانی را در دستور کار قرار داد. وی بیان داشت: حسب دستور شهردار محترم زاهدان و با هدف جلوگیری از شیوع این بیماری که در حال حاضر تهدیدی بسیار جدی برای سلامت شهروندان و همچنین کارکنان شهرداری زاهدان قلمداد می شود ‌‌؛ مقرر شد تا برای تمدید آن دسته از پروانه های ساختمانی که اعتبار آنها در اسفند ماه سالجاری به اتمام میرسد تصمیماتی اتخاذ شود.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای مدیریت بحران و کنترل اوضاع صورت خواهد گرفت تصریح کرد: بر این اساس شهروندان محترم می توانند تا مورخ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۹جهت تمدید اعتبار پروانه های ساختمانی خود اقدام کنند و از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند.

 

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false