حذف جریمه عدم پرداخت بیمه و مالیات فعالان بخش گردشگری و حمل و نقل » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۱ فروردین - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
حذف جریمه عدم پرداخت بیمه و مالیات فعالان بخش گردشگری و حمل و نقل

محمد اسلامی (وزیر راه و شهرسازی) درباره کاهش اخیر قیمت بلیت هواپیما و حذف جریمه کنسل کردن بلیت ها به خاطر کرونا اظهارداشت: ما گفتیم که بلیت ها را به عنوان یک بن با ارزش در اختیار مسافران قرار دهند تا در زمان عادی شدن شرایط، از پرواز استفاده کنند و افرادی را که بلیت آنها به دستور دولت کنسل شده را، جریمه نکنند.
وزیر راه و شهرسازی افزود: من به سازمان هواپیمایی کشوری تأکید می کنم که بلیت ها را Open کنند و نظارت ها را نیز انجام دهند.
اسلامی ادامه داد: متأسفانه ما با تنوعی از وضعیت در این حوزه مواجهیم که هر کدام در جای خود به رسیدگی خاصی نیاز دارند؛ چراکه با یک فرمول نمی توان همه مسائل را پیگیری کرد.
وی تأکید کرد: مردم مشکلات خود در این زمینه را به سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع دهند و بنده هم از این سازمان تقاضا می کنم که این موضوع را مجدداً به شرکت های هواپیمایی ابلاغ و در عین حال نظارت کند.
وزیر راه و شهرسازی در خصوص حمایت از دفاتر و آژانس های فروش بلیت هواپیما در شرایط کرونا گفت: مصوبه جدید هیئت دولت همه مشاغلی را که از کرونا آسیب می بینند و متضرر می شوند را شامل می شود و مشاغل حوزه گردشگری و حمل و نقل نیز شامل این مصوبه اخیر می شوند؛ ضمن اینکه برای عدم پرداخت بیمه تأمین اجتماعی سهم کارفرما و مالیات مشمول جریمه نخواهند شد.
اسلامی یادآور شد: شورای پول و اعتبار امشب برای تسهیلات بانکی این واحدها نیز تصمیم گیری خواهد کرد تا بتوانند اقساط وام را با یک مهلتی بپردازند.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false