سواحل محدوده شهرها به شهرداری ها واگذار شود » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
سواحل محدوده شهرها به شهرداری ها واگذار شود

رحیم جمالی صبح امروز در نشست تخصصی شهرداران شهرهای ساحلی استان بوشهر اظهار داشت: ساحل نقطه اشتراک تمام شهرهای ساحلی استان بوشهر است که در صورت همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی و سرمایه گذار می‌توان برنامه مدون برای استفاده بهینه از این ظرفیت خدادادی برای ارتقای مبلمان و توسعه شهرهای ساحلی کرد.

شهردار بندر کنگان به موضوع خدمات دهی شهرداری‌های استان به مسافران و گردشگران اشاره و افزود: شهرداری‌ها غالبا یک خدمات دهنده به مهمانان و مسافران هستند که بایستی با تغییرات و اعمال برنامه‌هایی از این فرصت برای درآمدزایی و رونق شهری نیز استفاده کرد.

وی بیان کرد: ایجاد اقامتگاه‌های موقت برای حفظ زیبایی مبلمان شهری، تدوین ضوابط مطلوب طراحی ساحل، و واگذاری مدیریت سواحل در محدوده شهرها به شهرداریها ضروری است.

کارشناس دفتر امور شهری استانداری بوشهر نیز گفت: راه اندازی کارگروه تخصصی شهرهای ساحلی گامی در جهت هم افزایی و توسعه همگون شهرهای استان با بهره گیری از خرد جمعی و طرح مسائل و نیازهای مشترک شهری است.

ندری افزود: این کارگروه بصورت چرخشی و با اولویت بررسی راهکارهای حل مشکلات مهم شهری در شهرهای ساحلی استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به وجوه اشتراک برخی مسائل و مشکلات شهرهای ساحلی بیان داشت: تلاش می‌شود بسیاری از مسائل و مشکلات در سطح شهرستان‌ها و استان‌ها حل شود.

این مقام مسؤول در پایان عنوان کرد: سواحل منشاء توسعه و پیشرفت و تعالی کشور هستند که میل به این مهم در سایه مدیریت و برنامه ریزی میسر خواهد بود.

گفتنی است، در این کارگروه شهرداران شهرهای ساحلی به بیان برخی مسائل و مشکلات پرداختند.

فارس

true
برچسب ها : , , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false