شورای اجتماعی محلات زمینه ساز نگاه ریزبینانه تر به مشکلات شهری » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ اسفند - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
شورای اجتماعی محلات زمینه ساز نگاه ریزبینانه تر به مشکلات شهری

حمید بادامی نجات عصر سه شنبه در جشن بزرگ سازمان های مردم نهاد افزود: یکی از شیوه‌های جلب مشارکت محله‌ای، ایجاد شوراهای اجتماعی محلات شهر همدان است که به دلیل شکل ساختاری، برنامه‌ها و مصوبات از الگوی نوینی تبعیت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح می‌تواند باعث نگاه ریز بینانه تر مدیریت شهری در مشکلات محلات و هم چنین برانگیختن حس مشارکت شهروندی و مدیریت بهتر شهر و در نهایت افزایش رضایتمندی مردم همدان شود.

عضو شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه با شکل گیری شورای اجتماعی محلات شاخص‌های شهری افزایش یافته و این مهم ارتباط مستقیمی با تفکر شورایی در محلات دارد اظهار داشت: تشکیل شورای اجتماعی محلات بدون تردید مشکلات مردم را کاهش و پیگیری امور توسط مسئولان را هموار می‌کند.

بادامی نجات ادامه داد: شورای اجتماعی محلات در این شهر به تازگی به صورت آزمونه در چهار ناحیه آغاز شده و هشت محله دیگر نیز به تعداد آنها اضافه می شود.

وی با بیان اینکه شورای اجتماعی محلات در چهار محله کوی جولان، مدرس، محمدیه و کوثر تشکیل شده خاطرنشان کرد: همدان دارای ۱۲ ناحیه و ۷۵ محله است که بر اساس برنامه در هر یک از نواحی یک شورای اجتماعی محلات تشکیل می‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false