شورا با طعم صنعت » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۴ آذر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
شورا با طعم صنعت

به گزارش برزن نیوز چهاردهمین جلسه شورای اسلامی استان تهران، روز دوشنبه بیست و نهم بهمن۱۳۹۷ در سالن پارک شهربه ریاست الهام فخاری برگزار شد. این جلسه باتوجه به ضرورت هایی که در آستانه نوروز در استان مطرح هست با حضور صادقی، ریاست سازمان صنعت معدن تجارت و پرتوزاده، معاون اصناف این سازمان و همچنین مشاورمعاونت فنی استاندار تهران و اعضای شورای اسلامی استان تهران کار خود را شروع کرد.
بررسی مسائل، چالش ها و فرصت ها و ارائه ی پیشنهاد های لازم در حوزه فعالیت های سازمان صنعت، معدن و تجارت در سطح شهرستان و استان، بررسی پیشنهادهای اعضا در خصوص تشکیل مجمع مشورتی بانوان و ارائه گزارش فعالیت تعاونی مسکن از دستورات این نشست بود.
فخاری در ابتدا ضمن تسلیت شهادت پاسداران مرزبان جمهوری اسلامی ایران که در حادثه اخیر تروریستی در استان سیستان بلوچستان اتفاق افتاد، تاکید کرد: ما به صورت ثبت شده بیش از چهارده هزار قربانی خشونت های تروریستی در کشور را دارا هستیم و در بسیاری از حوادث، قربانیان حوادث تروریستی ممکن است در آمار ثبت نشده باشد که در واقع این مسئله مظلومیت کشور ما را نشان می دهد و البته با توان نظامی و تدبیر دستگاه های ذی ربط همان طور که مسئولان نظامی به آن اشاره کردند؛ انشاالله انتقام این رفتارهای گستاخانه گرفته خواهدشد.
وی همچنین آغاز دهه پنجم جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران در چهلمین سال انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: امیدواریم که آنچه در این چهل سال پرفراز و فرود و پر فراز و نشیب بر کشور گذشته است برای همه ما درس آموز بوده باشد و انشاالله منسجم تر از همیشه درکنار هم برای تحقق آرمان های مردم در چارچوب قانون اساسی تلاش کنیم و انشاالله در مسیر سربلندی آینده همه باهم حرکت کنیم.
در ادامه پس از ایراد سخنان صادقی هریک از اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و از صادقی برای تشریح این موارد و اهم چالش های به وجود آمده در شهرستان هایشان خواستار توضیحات لازم شدند.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false