فرماندار تهران با مصوبه زیست شبانه مخالفت کرد » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۷ اسفند - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
فرماندار تهران با مصوبه زیست شبانه مخالفت کرد

عیسی فرهادی گفت: هفته گذشته لایحه ای با عنوان تهران بیدار یا همان زیست شبانه در صحن شورای شهر تهران به تصویب رسید و برای گرفتن مجوز اجرا، این طرح به فرمانداری ارسال شد.

وی افزود: در حالی که ویروس کرونا در کلانشهر تهران غیرقابل پیش بینی و همچنان خطرناک است این طرح در این شرایط اصلا قابل اجرا نخواهد بود.

فرماندار تهران ادامه داد: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا هر گونه تجمع در کلانشهر تهران ممنوع است بنابراین این طرح قابل اجرا نخواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: هر گونه ساده انگاری در این شرایط بسیار خطرناک است و تا زمانی که ویروس کرونا وجود دارد با هرگونه تجمع مخالفت می کنیم.

فرهادی یادآور شد: ما تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم و هر موقع  مجوز برگزاری تجمعات داده شد، این طرح نیز برای اجرا در دستور کار قرار خواهد گرفت.

جمع آوری ۱۰ هزار معتاد متجاهر و کودکان کار

وی درباره طرح ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار در این شرایط کرونایی نیز گفت: متولی اصلی بهزیستی و نیروی انتظامی است اما فرمانداری تهران نیز در کنار این دستگاه حضور فعال دارد و امسال نیز ۱۰ هزار معتاد متجاهر و کودکان کار را ساماندهی کردیم.

فرماندار تهران تاکید کرد: در حال حاضر چهره شهر با نبود معتاد و کودکان کار زیبا شده و اجازه نخواهیم داد که این شرایط تغییر کند.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false