فعالیت تسهیلگران اجتماعی جهت اقناع برخی ساکنان کوی فلسطین زنجان برای جابجایی » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ مرداد - ۱۴۰۱  
it is true
true
true
فعالیت تسهیلگران اجتماعی جهت اقناع برخی ساکنان کوی فلسطین زنجان برای جابجایی

مسعود بیات منش  افزود: از حدود ۱۱۳ واحد مسکونی که در محله فلسطین شهر زنجان واقع است، در مرحله  اول و بر اساس یک فازبندی سه گانه، مقدمات جابجایی۳۰ خانواری که در حریم راه آهن ساکن هستند و نیز از نظر بالاآمدگی آب های زیر زمینی در منازل وضعیت حادتری دارند، در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: به اندازه واحدهای مسکونی موجود در محله فلسطین، واحد مسکونی جهت انتقال ساکنان در پروژه های نهضت ملی داریم که این واحدها در دست ساخت است و به مرور با آماده شدن آنها، در اختیار ساکنان محله فلسطین قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه شرط اصلی در جابجا کردن ساکنان محله فلسطین، خواست و رضایت خود آنان است، اظهار داشت: بر اساس بررسی های انجام گرفته از سوی تسهیل گران اجتماعی فعال در این محله، حدود ۲۵ درصد اهالی تمایلی به جابجایی ندارند که البته فرآیند اقناع در این خصوص در دستور تسهیلگران اجتماعی است.

به گزارش ایرنا در جلسه شورای مسکن استان زنجان که هفته گذشته برگزار شد، مقرر گردید تا ظرف یک ماه آینده، حداقل ۳۰ قرار با ساکنان محله فلسطین جهت جابجایی منعقد شود.

گفتنی است کوی فلسطین زنجان با ۱۱۳ خانوار یکی از هشت سکونتگاه غیررسمی شهر زنجان است که طی سفر رییس جمهور در ۲۷ آبان ماه به این استان دستور تسریع در رفع مشکلات مردم این محله از سوی آیت الله رییسی صادر شد.

ایرنا

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false