منطقه ۵ بیشترین پروژه های اولویت دار و توسعه محلی را داراست » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ مرداد - ۱۴۰۰  
it is true
true
true
منطقه ۵ بیشترین پروژه های اولویت دار و توسعه محلی را داراست

به گزارش برزن نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، مصطفی سلیمی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در مورد بازدید خود از پروژه های منطقه ۵ گفت: امروز و پس از حضور یک هفته ای ناظران در سطح نوحی و ادراات برای جمع بندی نظارت دوره ای منطقه ۵ را داشتیم که برررسی عمکلرد منطقه در حوزه های نگهداشت شهر،پروژه های اولویت دار و توسعه محله ای و تمام پروژه های سرمایه ای در معاونت های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: منطقه ۵ بزرگ و فعال هست و با توجه به فرصت های شهری در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه فضای سبز، خدماتی، عمرانی و ترافیکی فعال، پرانرژی و پرکار هست .در نگهداشت شهر چه خدماتی و چه ترافیکی و عمرانی عملکرد منطقه۵ قابل قبول و مطلوب بوده و باید از شهردار این منطقه تشکر کنیم.
معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ادامه داد: در حوزه های عمرانی،خدماتی و ترافیکی و مالی و در آمد در سال گذشته عملکرد این منطقه مطلوب بوده است که امیدواریم امسال نیز تداوم داشته باشد.
وی با بیان اینکه برخی پروژه های این منطقه باید در دوسه ماه آینده به بهره برداری برسد اذعان داشت: منطقه ۵ از جمله مناطقی هست که بیشترین پروژه را چه پروژه های اولویت دار و چه توسعه محلی را داراست و امیدواریم که تا دو ماه آینده به بهره برداری کامل رسیده و مردم از آن بهره مند شوند.
سلیمی در پایان در مورد پروژه های توسعه محلی منطقه ۵ گفت: بیش از ۱۰۰ پروژه توسعه محلی در منطقه ۵ برنامه ریزی شده بود که به خاطر وسعت و پهنای این منطقه بیشترین پروژه را دارد.۷۰ درصد این پروژه ها به بهره برداری رسده و ۳۰ درصد که از جهت حجم کاری بزرگتر بود باقی مانده که تا دو ماه آینده افتتاح می شود.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false