موضوع قرارداد مشکوک در معاونت معماری را به شهردار اطلاع خواهم داد » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۳ مرداد - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
موضوع قرارداد مشکوک در معاونت معماری را به شهردار اطلاع خواهم داد

سخنگوی شورای شهر تهران، گفت: موضوع قرارداد مشکوک در معاونت معماری و شهرسازی را به اطلاع آقای حناچی خواهم رساند و درخواست پیگیری خواهم کرد.

به گزارش برزن نیوز  به نقل از مهر، علی اعطا، در دویست و بیست و ششمین جلسه شورای شهر در تذکری، اظهار داشت: تذکر اول بنده درباره توافق ۰۶ است که تذکری از سوی ۶ نفر در این باره مطرح که از سوی دکتر حق شناس به نمایندگی از این ۶ نفر قرائت شد ولی متاسفانه با گذشت مدل زمان قابل توجه ای، پاسخی هنوز به این تذکر داده نشده است.

وی افزود: موضوع بعدی در بحث اصلاح ساختار است. بنده نیز با برخی مدیران شهرداری برای بررسی دقیق تر موضوع جلساتی برگزار کردم. طبق بند ۸ و ۳۰ ماده ۸۰ قانون شورا، وظیفه داریم بر حسن اداره امور مالی شهرداری نظارت کنیم و به عنوان نمایندگان مردم از بودجه شهرداری به عنوان بیت المال حفاظت کنیم. در معاونت معماری و شهرسازی، یک قرار داد مطالعات اصلاح ساختار با یک مهندس مشاور معماری و شهرسازی انجام شده و مطالعاتی انجام شده و بخش متولی اصلاح ساختار و اداره مربوطه اعلام کرده که مطلع نبوده و نتایج موضوع نیز قابل استفاده نیست.

اعطا ادامه داد: در حال حاضر نیز تغییری در معاونت شهرسازی ایجاد نشده است. این نوع اداره امور شهرداری را یک نوع تضعیف حقوق بیت المال میدانم و بر اساس بند ۳۰ ماده ۸۰ که براساس آن از وظایف شورا، اعلام موارد نقص و تخلف است، این موضوع را به صورت علنی خدمت آقای حناچی اعلام و درخواست پیگیری در این زمینه خواهم داشت چرا که این اتفاق عجیبی است و امیدوارم معدوم نشود و شاهد پاسخی روشن برای آن باشیم.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false