هدف دولت تولید و عرضه مسکن پایدار است » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۵ تیر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
هدف دولت تولید و عرضه مسکن پایدار است

در سفر حبیب اله طاهر خانی معاون وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید سهند کلنگ زنی پروژه ۳۹۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید سهند انجام شد.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در این مراسم گفت: سهند در بین شهرهای جدید کشور جزو شهرهای فرازمند و پیشرو است.

طاهر خانی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت‌های طرح اقدام ملی مسکن استفاده از بخش خصوصی است گفت: طرح اقدام ملی قالب‌های مختلفی دارد که یکی از آنها خود مالکی است و دولت در تأمین تسهیلات لازم برای ساخت مسکن ملی کمک خواهد کرد.

تولید مسکن نباید متوقف شود

وی افزود: هدف دولت تولید و عرضه مسکن پایدار است و قصد تصدی گری ندارد و اگر تولید مسکن متوقف شود مطمئناً مشکلاتی در زندگی مردم به وجود خواهد آمد.

طاهرخانی شهر جدید سهند را برای زندگی با کیفیت مناسب دانست و گفت: با ساخت مسکن برای اقشار متوسط و کم درآمد و نیز اتمام آزاد راه تبریز- سهند جامعه هدف بیشتری تحت پوشش قرار خواهد گرفت و کمک خیلی بزرگی برای تبریز خواهد بود.

وی در ارتباط با قیمت تمام شده واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در شهر سهند هم گفت: برآورد قیمت برعهده شورای مسکن استان است.

سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی ،شهر سهند را جزو شهرهای فرازمند و پیشرو نام برد و گفت: شهر جدید سهند از لحاظ نقشی که در تولید مسکن دارد توانسته است برای کلان شهر تبریز نقش مهمی ایفا بکند.

وی افزود: شرکت عمران شهر سهند با توجه به برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی که برای این شهر دارد چشم انداز ویژه ای در آینده نزدیک خواهد داشت و رشد سریع را تجربه خواهد کرد.

وی افزود: سهند ظرفیت و پتانسیل بیشتری برای توسعه دارد و با اتفاقاتی که در دو سال اخیر در این شهر افتاده نتیجه هم افزایی مسوولین آن است و جای تقدیر دارد.

 مهر

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false