ورود نخستین دستگاه زباله سوز به کشور » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۵ خرداد - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
ورود نخستین دستگاه زباله سوز به کشور

زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در خصوص اهدای دستگاه زباله سوز توسط کشور چین به تهران بیان کرد: امروز دستگاه زباله سوز از طریق بندر عباس به کشور وارد شده و در اختیار مدیریت شهری تهران قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: چنانچه این دستگاه زباله سوز در اختیار استان‌های دیگر قرار گیرد تخلف انجام شده و از بی توجهی به حقوق شهروندان تهرانی حکایت می‌کند زیرا تهران مانند اهواز از استان‌های قرمز به لحاظ شیوع کرونا محسوب می‌شود و این دستگاه هدیه شهرداری پکن به شهرداری تهران است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد:  جانمایی دستگاه زباله سوز در آرادکوه تهران خواهد بود، در صورتی که استان‌های دیگر به دستگاه زباله سوز نیاز داشته باشند باید  را از طریق مبادی مربوطه درخواست خود را به کشور چین اعلام کنند.

نژادبهرام در ارتباط با ارزش مالی این دستگاه زباله سوز اظهار داشت: ارزش مالی دستگاه اهمیتی ندارد زیرا کارکرد و نقش آن مهم است، از سویی اهدای این دستگاه زباله سوزتوسط شهرداری پکن به تهران از دیپلماسی شهری میان دو کشور حکایت دارد.

وی در پایان تصریح کرد: نماینده‌های شهرداری تهران مانند سازمان پسماند برای دریافت این دستگاه در بندرعباس حاضر هستند، رایزنی‌های طرف چینی و سفارت ایران در زمینه این دستگاه در چین نشان می‌دهد که دستگاه زباله‌سوز فقط برای تهران ارسال شده است.

true
برچسب ها :
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false