یافته‌های نوین معماری ارائه می شود » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ مهر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
یافته‌های نوین معماری ارائه می شود

علی اکبر نبی یی در نشست خبری چهارمین مجمع توسعه فناوری، نمایشگاه و همایش سالانه یافته‌های نوین عمران معماری و صنعت ساختمان ایران گفت: استفاده از فناوری‌های نوین ساختمانی در کشور امری بسیار ضروری است، زیرا هر چه ساختمان‌ها با استفاده از فناوری‌های نوین ساخته شود سبک‌تر و از ایمنی کافی در برابر مخاطرات طبیعی برخوردار خواهد بود.
دبیر هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: برای توسعه و پیشرفت صنعت ساختمان، چهارمین مجمع توسعه فناوری، نمایشگاه و همایش سالانه یافته‌های نوین عمران و صنعت ساختمان ایران در ۲۶ اذر برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: استفاده از یافته‌های نوین در بخش ساخت و ساز باعث می‌شود ساختمان‌های بلند مرتبه از استحکام بیشتری برخوردار باشند.
وی افزود: توسعه فناوری‌ها باعث کاهش اشتغالزایی در کشور نمی‌شود بلکه عرصه جدیدی در اشتغال ایجاد می‌کند.
دبیر سازمان نظام مهندسی استان تهران گفت: ساخت ساختمان‌های سبز باعث آسایش بهتر ساکنان منازل می‌شود و برای این منظور نیاز به استفاده از تجربیات سایر کشور‌ها نیز هستیم.
وی افزود: یکی از صنایع پر رونق کشور بخش ساختمان است که برگزاری همایش‌های سالانه باعث می‌شود تا اینده بهتری را هم برای جامعه مهندسین هم برای ساخت و ساز کشور داشته باشیم.
چهار مین مجمع توسعه فناوری، نمایشگاه و همایش سالانه یافته‌های نوین عمران و صنعت ساختمان ایران در ۲۶ اذر در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false