۳۱ درصد بافت شهری استان کرمانشاه ناکارآمد است » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ تیر - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
۳۱ درصد بافت شهری استان کرمانشاه ناکارآمد است

مسعود شریفی در نشست شورای اداری که در مرز خسروی برگزار شد با اشاره به تشکیل ستاد بازآفرینی شهری در سطح استان اظهار داشت: طی سال گذشته طرحهای توانمندسازی با اعتباری معادل ۱۷ میلیارد تومان اجرا شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه عنوان کرد: امسال نیز ۱۰ طرح در سطح استان با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد تومان در حال پیگیری است.

شریفی از تهیه و تصویب طرح جامع اقدام مشترک استان خبرداد و گفت: از ۲۷۶۴ واحد سهم استان از بازآفرینی حدود ۵۰۰ واحد در زمینهای دولتی پیش‌بینی شده است که ۳۰۰واحد در زمینهای دولتی غیر از وزارتخانه و مابقی در زمینهای وزارتخانه است.

وی با اشاره به وضعیت مسکن مهرهای بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت در سطح استان بیان کرد: در زمینه مسکن مهر بیش از ۲۵ هزار نفر در سطح استان ۴۵ هزار و ۵۸۲ واحد وجود دارد که تاکنون ۳۶ هزار و ۱۸۲ واحد تحویل شده بود و امروز ۱۰۰۰ واحد افزوده شد.

شریفی گفت: در مجموع ۸۴۰۰ واحد باقی مانده است که حدود ۳۱۵۶ درصد زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و فاقد متقاضی هستند و ۱۴۸۰ مورد نیز پرونده قضایی دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: تا پایان سال ۸۰۰ تا ۹۰۰ واحد دیگر به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی مساکن مهر تا سال آینده افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۵۵ طرح بازسازی با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان در مناطق زلزله‌زده در حال اجرا هستند گفت: این طرحها شامل راه و ساختمانهای اداری هستند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false