شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۵:۱۰ بعد از ظهر
 • کد خبر 18533
 • مأموریت‌های شهرداری برای آموزش‌های شهروندی به تهرانی‌ها
  لیست سفرهای خارجی مدیران شهری منتشر شد | دلیل سفر این مدیران چه بود؟

  مأموریت‌های شهرداری برای آموزش‌های شهروندی به تهرانی‌ها

  با بیان این‌که در سال جاری توجه زیادی به آموزش‌های شهروندی شده است، تصریح کرد: در نظر داریم که بتوانیم مدیریت واحد در حوزه آموزش شهروندی ایجاد کنیم که این مهم در احکام برنامه توسعه و بودجه شهرداری تهران دیده شده است.

  وی با بیان این‌که واحدهای مختلف در شهرداری تهران همچون پسماند، مدیریت بحران، آتش نشانی و غیره در حوزه آموزش شهروندان فعال هستند، اظهارکرد: در نظر داریم که دبیرخانه واحد آموزش‌های شهروندی در شهرداری تهران ایجاد کنیم که همه آموزش‌ها واحد باشند.

  مدیرکل آموزش شهروندی شهرداری تهران با بیان این‌که ما دو دسته مأموریت در حوزه آموزش‌های شهروندی داریم، گفت: یک دسته از مأموریت‌ها ناظر بر فعالیت‌های شهرداری تهران است همچون موضوع پسماند،ایمنی، مدیریت بحران و حمل و نقل و … و دسته دیگر مأموریت‌ها در حوزه فرهنگ عمومی همچون اخلاق و آداب شهروندی است که این مهم نیز در دستور کار اصلی ما قرار دارد.

  وی با بیان این‌که از سال گذشته توجه ویژه‌ای به مساله آسیب‌های اجتماعی کردیم اظهار کرد: همچنین مساله رعایت حقوق آپارتمان‌نشینی و بحث تکریم و احترام در قالب آداب و احکام شهروندی در دستور کار قرار دارد.  مطلب پیشنهادی

  نقطه ثقل ساخت و ساز از مناطق شمالی شهر تهران به مناطق جنوبی این شهر تغییر یافته است.

  تغییر نقطه ثقل ساخت و ساز در پایتخت؟

  نقطه ثقل ساخت و ساز از مناطق شمالی شهر تهران به مناطق جنوبی این شهر …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *