دوشنبه , ۱ مرداد ۱۴۰۳ - ۰:۴۳ قبل از ظهر
 • کد خبر 21047
 • مستاجران قرارداد زیرزمینی نبندند
  خزان تورم در بازار اجاره

  مستاجران قرارداد زیرزمینی نبندند

  داود بیگی نژاد نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه در حال بازار مسکن در طی ماه گذشته متوقف شده و بازار وارد دوران رکود شده است گفت: بازار مسکن به گونه ای است که خریدار و فروشنده آپارتمان طی یک ماه گذشته صبر کردند به گونه ای که نه معامله خرید انجام شده و نه معامله فروش انجام شده است.

  وی افزود: دو طرف معاملات مسکن منتظر انتخاب رئیس‌جمهور جدید هستند تا بلکه با این تحول سیاسی، مسیر قیمت ملک در جهت مورد انتظار آنها قرار بگیرد.
  بیگی نژاد  اظهار کرد: فروشنده‌ها خود ۲ دسته هستند که یک دسته از آنها چون قصد خرید آپارتمان مصرفی بعد از فروش محل فعلی سکونت‌شان را دارند (متقاضیان تبدیل بهینه)، آنها نیز در جبهه فکری خریداران، انتظار کاهش قیمت را می‌کشند.

  او یادآور شد:مشاوران املاک می‌گویند، در هفته‌های گذشته کسب‌وکارشان به شدت تحت‌الشعاع انتخابات قرار گرفت.

  وی از تعیین سقف اجاره بهای مسکن خبر  داد گفت:  اگر میزان سقف اجاره‌بها تعیین‌شده، برای مالکان رضایت‌بخش نباشد شرایط ایجاد قرارداد‌های پنهان فراهم می‌شود که مستاجران توصیه می شود از انعقاد چنین قرارداد های پرهیز کرده تا دچار مشکل نشوند.  مطلب پیشنهادی

  ‌احداث تصفیه‌خانه‌های محلی؛ راهکاری برای مدیریت بهینه منابع آبی در سطح شیراز

  ‌احداث تصفیه‌خانه‌های محلی؛ راهکاری برای مدیریت بهینه منابع آبی در سطح شیراز

  رئیس کمیسیون محیط زیست، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز، اجرای تصفیه‌خانه‌های محلی را راهبردی برای مدیریت بهینه منابع آب در این کلان‌شهر دانست.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *