درخواست ردیف بودجه اختصاصی مهندسان مشاور » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
درخواست ردیف بودجه اختصاصی مهندسان مشاور

به گزارش برزن نیوز عصر روز ۳۰ آذر ۹۹ هییت رییسه جامعه مهندسان کشور با علی نیکزاد نایب رییس دوم مجلس جلسه ای در مورد خطرات مترتب بر مهندسی کشور داشتند و مباحث زیر مطرح شد.
سهراب مشهودی عنوان کرد  مهندسی مشاور کشور که عمدتا به طرح های عمرانی و توسعه مرتبط است . مرتبا با تغییرات اقتصاد نفتی- سیاسی دنیا دچار شوک می شود و هر بار نیروی های ورزیده خود را از دست می دهد.
چون تغییرات بودجه توسعه و عمرانی اجتناب نا پذیرست باید چاره برای این امر اندیشید .   این موضوع  با حضور اعضای هییت رییسه جامعه مهندسان مشاور با نایب رییس دوم مجلس ، دکتر نیکزاد ( که بیش از هر مسئولی با نهاد مهندس مشاور کار کرده و پتانسیل های آنرا می شناسد) مطرح و مورد تایید ایشان قرار گرفت.
با طرح موضوع و ذکر استدلالهای دیکر اعضا از جمله دکتر حامدی که عنوان کرد  باید تفکر توسعه جایگزین عمران شود . موضوع ادامه داشت.

از آنجا که بودجه عمرانی در حالت متعارف ۳۰ درصد بودجه کشورست و حق الزحمه مهندسان مشاور یک در صد آن ( یعنی یک هزارم بودجه کشور) تقاضا داریم ردیف بودجه ای جداگانه برای حفاظت دائمی مهندسان مشاور وارد بودجه هر ساله کشور گردد.
دکتر نیکزاد قول مساعد داد و قرار شد تا آخر هفته متن این ردیف جدا از طرف جامعه تهیه و بایشان ارایه گردد. که مهندس کیافر قول داد با کمک دکتر غفاری شیروان( که هر دو به بودجه نویس تسلط دارند) این متن را تهیه فرمایند. و یگیر این مطالبه به حق جامعه مهندسان مشاور باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false