کرونا مانع به‌روز رسانی مطالعات طرح جامع ترافیک شد/طرح مسیر دوچرخه‌سواری از ارگ تا ناصریه به شورای ترافیک می‌رود » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۴ اسفند - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
کرونا مانع به‌روز رسانی مطالعات طرح جامع ترافیک شد/طرح مسیر دوچرخه‌سواری از ارگ تا ناصریه به شورای ترافیک می‌رود

مهدی نیکویی، در این خصوص افزود: «با توجه به محدودیت ترددها و تعطیلی مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها به‌دلیل شیوع کرونا، در آمارگیری طرح جامع حمل‌ونقل دچار مشکل می‌شویم».

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان ادامه داد: «در صورت بهبود شرایط در اردیبهشت‌ماه سال آینده که معمولا در این زمان وضعیت ترددها به ثبات نسبی می‌رسد، می‌توانیم آمارگیری و مطالعات طرح جامع حمل‌ونقل را انجام دهیم».

وی درخصوص مسیرهای دوچرخه که قرار است در مناطق پنج‌گانه‌ی شهر کرمان اجرا شود، گفت: «اولویت‌بندی مسیرهای دوچرخه براساس طرح جامع حمل‌ونقل است که از زمان آخرین آمارگیری آن حدود۱۰ سال گذشته و باید به‌روزرسانی شود».

نیکویی با اشاره به اجرای چند مسیر دوچرخه در بلوار «هوانیروز» و بلوار «جمهوری اسلامی» و اینکه در حال حاضر، دوچرخه‌سواران در این مسیرها تردد دارند، یادآور شد: «یک مسیر دوچرخه هم در بزرگراه شمالی «امام رضا(ع)» آماده است؛ ضمن اینکه مسیر دوچرخه‌ی بلوار «۲۲ بهمن» نیز طراحی و کلیات آن در جلسه‌ی اخیر کارگروه ترافیک مصوب شده و پس از تایید شورای ترافیک اجرا می‌شود».

وی افزود: «سایر مناطق هم باید یک مسیر دوچرخه را براساس اولویت‌بندی خود مشخص کنند».

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان بیان کرد: «یکی از مسیرهای دوچرخه که براساس اولویت‌بندی در نظر گرفته شده، مسیر میدان «توحید(ارگ)»، «گلبازخان» تا چهارراه «شهید باهنر(ناصریه)» است که این مسیر قرار است پس از طرح و تایید در شورای ترافیک استان اجرا شود».

برنا

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false