یکشنبه , ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
 • کد خبر 20940
 • درجه ۲۷ شهرداری کشور ارتقاء یافت
  با تصویب مجلس؛ شهرداری ها تا سقف ۱۲ هزار میلیارد تومان اوراق منتشر می کنند

  درجه ۲۷ شهرداری کشور ارتقاء یافت

  رضا مهدی‌زاده ضمن بیان خبر فوق، گفت: بر این اساس، درجه شهرداری مراغه در استان آذربایجان‌شرقی به ۱۰، درجه شهرداری‌های بروجن در استان چهارمحال‌وبختیاری و زرند در استان کرمان به ۹ و درجه شهرداری خلخال در استان اردبیل به ۸ ارتقاء یافت.

  وی افزود: همچنین درجه شهرداری‌های تفرش در استان مرکزی، سرعین در استان اردبیل و قره ضیاءالدین در استان آذربایجان‌غربی ‌به ۷ ارتقاء یافت.

  مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در ادامه از ارتقاء درجه‌های شهرداری‌های بلداجی در استان چهارمحال‌وبختیاری، زاهدشهر در استان فارس و سلطانیه در استان زنجان به ۶ خبر داد و گفت: درجه شهرداری‌های زرگرمحله و کوهی‌خیل در استان مازندران، بهمن در استان فارس، جولکی در استان خوزستان، دامنه در استان اصفهان، سگزآباد در استان قزوین، سوزا در استان هرمزگان، ملک‌آباد در استان خراسان‌رضوی و نظام‌شهر در استان کرمان به ۵ ارتقاء یافت.

  وی ادامه داد: درجه شهرداری‌های ارد در استان فارس، تیتکانلو در استان خراسان شمالی، روداب در استان خراسان‌رضوی، سلفچگان در استان قم، گوگ‌تپه در استان آذربایجان‌غربی، نیر در استان یزد و هشتجین در استان اردبیل به ۴ و درجه شهرداری کوپن در استان فارس هم به ۳ ارتقاء یافت.

  بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می‌توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را بعد از تائید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال کنند.  مطلب پیشنهادی

  قرارداد تجهیز پایانه‌های بندر شهید بهشتی چابهار توسط هندی‌ها امروز امضا می‌شود

  قرارداد تجهیز و بهره‌برداری از پایانه‌های بندر شهید بهشتی چابهار توسط شرکت IPGL هند با حضور وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزیر بنادر، کشتیرانی و آبراهه‌های جمهوری هند، امروز منعقد می‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *