یکشنبه , ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۲ بعد از ظهر
 • کد خبر 15658
 • همه نهادها باید مجوز ساخت ساختمان بگیرند | ساخت و ساز در کشور نباید سلیقه ای انجام شود
  درخواست کمک چمران از دولت برای نوسازی تاکسی‌ها / تذکر شورا به شهرداری درباره «تهران من»

  واکنش چمران به خبر ۱۰ برابر شدن صدور پروانه ساخت از سوی وزیر راه و شهرسازی

  مهدی چمران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره اعلام ۱۰ برابر شدن صدور پروانه ساخت از سوی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: هنوز آمار ما این موضوع را تایید نمی کند و باید آمار دریافت شود تا بتوانیم نظر قطعی را اعلام کنیم.

  رئیس شورای شهر تهران افزود: صدور پروانه در تهران تغییر چندانی نکرده است و در پایتخت هنوز وضعیت خوبی در این زمینه شاهد نیستیم.

  وی درباره افزایش حقوق کارکنان شهرداری تهران بیان داشت: بخشی از افزایش حقوق بر عهده شهرداری نیست، در این زمینه به دولت نامه ارسال و درخواست کردیم که اصلاحات انجام شود.

  چمران گفت: باید ابلاغ صورت بگیرد تا شهرداری اصلاحات را انجام دهد. دولت ایرادی در خصوص مبنای حقوق گرفته که باید اصلاحات اعمال شود تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

  رئیس شورای شهر تهران درباره فعالیت شورایاری‌ها گفت: نظر شورای نگهبان این است که شورا نباید کار اجرایی انجام دهد و شورای نگهبان حق اخذ عوارض شورایاری‌ها را حق شورا نمی‌داند.  مطلب پیشنهادی

  قرارداد تجهیز پایانه‌های بندر شهید بهشتی چابهار توسط هندی‌ها امروز امضا می‌شود

  قرارداد تجهیز و بهره‌برداری از پایانه‌های بندر شهید بهشتی چابهار توسط شرکت IPGL هند با حضور وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزیر بنادر، کشتیرانی و آبراهه‌های جمهوری هند، امروز منعقد می‌شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *