سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱:۵۱ قبل از ظهر
 • کد خبر 16844
 • برگزاری چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری
  برگزاری چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

  برگزاری چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

  چهاردهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی در ۲۸ آذرماه ۱۴۰۱ به صورت برخط برگزار خواهد شد.

  بر اساس این گزارش چهاردهمین دوره جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری (مجمع شهری تهران) و نهمین جشنواره آموزش و پژوهش در مدیریت شهری و روستایی به صورت مشترک با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با مشارکت شورای عالی استان ها، شورای اسلامی شهر تهران و مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و همکاری دانشگاه ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی برگزار خواهد شد.

  این دوره از این جشنواره در ۹ محور علمی و تخصصی؛ توسعه مدیریت و حکمروایی شهری، خدمات شهری و محیط زیست، شهرسازی و معماری، ایمنی و مدیریت بحران، اجتماعی و فرهنگی، مالی و اقتصاد شهری، مدیریت توسعه روستایی(و سکونتگاه های غیررسمی)، امور زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک و نوآوری شهری و هوشمندسازی و با دو محور ویژه ۱. شهرهای دانش محور و کارآفرین ۲. تمدن اسلامی – ایرانی و عدالت شهری برگزار می شود.

  بر اساس گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، همزمان با هفته پژوهش، تعداد ۹ نشست علمی و تخصصی نیز برگزار خواهد شد که اطلاعات و مستندات برگزاری آن ها در درگاه اینترنتی دبیرخانه جشنواره به نشانی Tuf.tehran.ir قابل مشاهده است.  مطلب پیشنهادی

  پالس غلط اعلام متوسط قیمت مسکن تهران/ میانگین قیمت ملک در کشور چه مزایا و معایبی دارد؟

  پالس غلط اعلام متوسط قیمت مسکن تهران/ میانگین قیمت ملک در کشور چه مزایا و معایبی دارد؟

  در دو سال آخر دولت دوازدهم، مدیران وقت وزارت راه و شهرسازی با اشاره به قیمت‌های بسیار متفاوت و بالای مسکن در مناطق شمالی پایتخت، این قیمت‌ها را نه تنها عامل افزایش بی‌مورد میانگین قیمت مسکن در تهران بلکه در کل کشور اعلام می‌کردند و قول دادند که با انتشار میانگین کشوری این نقیصه را جبران کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.