مدیریت واحد شهری عملی می شود » پایگاه خبری تحلیلی برزن نیوز
×

فهرست عناوین

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ مهر - ۱۳۹۹  
it is true
true
true
مدیریت واحد شهری عملی می شود

هادی زارعی شهردار بجنورد, با اشاره به آغاز عملیات بهسازی حاشیه شهر در محله ناظرآباد شهر بجنورد، خاطرنشان کرد: بر این اساس برنامه ریزی شده تا به عنوان گام اول مشکلات این محله در حوزه های مختلف و با همکاری دستگاه های مختلف به ویژه آب و فاضلاب شهری مرتفع شود.

هادی زارعی گفت: با توجه به اینکه یکی از مشکلات اساسی اهالی ناظر آباد شبکه   فاضلاب است تعاملاتی با آب و فاضلاب شهری برقرار شده که طی آن ۱۲ نفر از پیمانکاران این شرکت در حال کار در این محله هستند.

او ادامه داد : عملیات اجرای فاضلاب شهری در منطقه ناظر آباد و استفاده از فرصت بسته تشویقی شهرداری توسط آبفای شهری بجنورد علاوه بر صرفه جویی منابع ،مانع از تخریب آسفالت ناشی از جاری شدن فاضلاب منازل در کوچه ها می شود.

 

او گفت: منافع این عملیات همزمان در منطقه ناظر آباد علاوه بر شهروندان ،به دو دستگاه شهرداری و آبفای شهری خواهد رسید به طوری که آبفای شهری طرح خود را بدون پرداخت هزینه های آسفالت و حفاری با هزینه بسیار پایین انجام می دهد  و همزمان هزینه های شهرداری بابت عدم تخریب آسفالت ناشی از فاضلاب جاری در کوچه کاهش می یابد.

او با بیان اینکه فاضلاب جاری در معابر هر ساله باعث تخریب آسفالت شده و بطور متوسط هر ۱۸ ماه یکبار می بایست آسفالت روکش می شد، یادآور شد: تعامل دو دستگاه باعث جلوگیری از حفاری مجدد، آسفالت جدید و حیف و میل بیت المال و اعتراض شهروندان می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false